logo.png 6125aa1830980ae0bc8445fcd9aecf0c
logo.png 67913597898c8416b3367e26272cc0ba
Zapraszamy serdecznie mieszkańców Powiatu Nakielskiego na wycieczki konstelacyjne!

We wrześniu zapraszamy mieszkańców naszego województwa na 12 jednodniowych wycieczek po regionie. To efekt współpracy Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz członków K-POT – partnerów akcji. Dzięki dofinansowaniu wyjazdów, mieszkańcy regionu mają niepowtarzalną okazję by poznać Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc.

Ponadto, kupując bilet w cenie 10 zł, wspierają tych, którzy ucierpieli w sierpniowej nawałnicy.

Jak wziąć udział w akcji?

Należy zapoznać się z programem dedykowanym mieszkańcom danego miasta i okolic, a następnie zakupić bilet. Autokary zabiorą uczestników z miejsca zbiórki do zaprzyjaźnionych miejsc, w których będą czekać przewodnicy. Wystarczy wziąć ze sobą kanapki, napoje i dobry nastrój (w ciągu dnia będzie czas wolny na odpoczynek/posiłek w lokalu gastronomicznym). Warto zaprosić bliskich i znajomych!

Harmonogram wyjazdów i trasy wycieczek:

9 września, sobota

Żnin -> Chełmno

Tuchola -> Inowrocław

Chełmno -> Pałuki

Golub Dobrzyń -> Koronowo

Koronowo -> Golub Dobrzyń

10 września, niedziela

Włocławek -> Grudziądz

16 września, sobota

Inowrocław -> Bory Tucholskie

Świecie -> Nakło

Toruń -> Bydgoszcz

17 września, niedziela

Nakło -> Świecie

23 września, sobota

Grudziądz -> Włocławek

Bydgoszcz -> Toruń

Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc to marka turystyczna naszego województwa. Tworzą ją samorządy, lokalne organizacje turystyczne, stowarzyszenia i przedsiębiorcy turystyczni. Mamy nadzieję, że wszyscy mieszkańcy staną się jej ambasadorami!

Akcja “W Konstelacjach po wakacjach” jest dofinansowana przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i organizowana przy wsparciu samorządów członkowskich K-POT (K-POT) oraz Lokalnych Organizacji Turystycznych. W akcji uczestniczą: Powiat Świecki, Gmina Miasta Grudziądz, Miasto Bydgoszcz, Gmina Miasta Toruń, LOT Pałuki, Gmina Żnin, Powiat Tucholski, Gmina Miasta Włocławek, Gmina Miasta Chełmno, Gmina Koronowo, JuraPark Solec Kujawski, Gmina Inowrocław, Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna InLot, Powiat Nakielski, Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna, Zamek Golubski.

Materiał: Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

unia.png ebe100027bcba1c4063d4a7d22c9328d