logo.png 994aace0da4055a47da55365ef1282ed
logo.png 3e47f81822683c2a9782d5f8ca1f6cec
Turniej Piłki Nożnej Przystań Football Open – dzień drugi

Niedzielne przedpołudnie na Przystani Powiat Nakielski powitało zawodników piękną i słoneczną pogodą. O godzinie dziesiątej na boisku typu Footballbox pojawili się zawodnicy urodzenie w 2006 roku i młodsi.

Podobnie jak dzień wcześniej nie zabrakło emocji wielu wspaniałych akcji, które zagwarantowały nam drużyny: Skry Paterek, Zjednoczonych Kaczory, Czerwonych Diabłów oraz Chorwacji, Francji, Belgii oraz Anglii.

Po ponad czterech godzinach gry przyszedł czas na ogłoszenie wyników końcowych, które przedstawiają się następująco:

1. Zjednoczeni Kaczory

2. Skra I Paterek

Tu o tytule mistrzowskim decydowały rzuty karne

3. Chorwacja

4. Belgia

5. Anglia

6. Czerwone Diabły

7. Skra II Paterek

8. Francja

Wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale wręczył starosta Tomasz Miłowski, zdobywcy trzech pierwszych miejsc uhonorowani zostali pucharami, natomiast nagrody indywidualne powędrowały do Maksymiliana Pałińskiego – króla strzelców, Arona Wysockiego – najlepszego bramkarza i Miłosza Króla – najlepszego zawodnika.

Organizatorami Przystań Football Open był Referat Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią oraz SF Junior Nakło nad Notecią.

Turniej odbył się przy wsparciu sponsorów: Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią, PSB MRÓWKA w Nakle nad Notecią, ABC Reklamy Waldemar Juszczak i LEWIATAN Paterek.

unia.png edb1b760e3ad44b7b0bd7ec709da9e9f