logo.png f4b708c8f9ba4557684a247665f0fd2c
logo.png 2ecf3e6800e6c0fe0c459a4cfe67c5ac
Baza noclegowa przystani przyciąga wielu turystów!

Baza noclegowa na Przystani Powiat Nakielski to atrakcyjne miejsce dla turystów. 2018 rok był rekordowy, jeśli chodzi o wynajem pokojów. Do końca października na marinie gościliśmy 614 osób, które spędziły u nas aż 694 dni. Odwiedzający chwalą sobie nie tylko widoki, ale też oferowany standard pokojów, kuchni, toalet oraz oferowane atrakcje – wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów miejskich, boiska do siatkówki i gry w bule, rejsy statkiem w sezonie letnim, plac zabaw czy kawiarnię. Teraz do dyspozycji gości udostępniona została także siłownia na świeżym powietrzu.

Na przystań zaglądają nie tylko okoliczni mieszkańcy i turyści z niedalekich regionów. Coraz częściej pod nasz adres trafiają osoby spoza granic naszego kraju. Nie tak dawno wiele dni spędzili u nas goście z Włoch. Wcześniej bywali tu także obywatele Niemiec, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także amerykańscy turyści. Zainteresowanie bazą noclegową jest duże przez cały rok, niezależnie od pogody. Odwiedzający chwalą sobie to miejsce i często powracają przy okazji pobytu w Nakle.

Mamy nadzieję, że urozmaicanie oferty przystani, a także doposażanie jej i dbałość o szczegóły, pozwolą utrzymać atrakcyjność tego miejsca, by jeszcze więcej osób odwiedziło Przystań Powiat Nakielski w kolejnym roku.

unia.png 85c95cc8fac4be6af8b08b02419646be