Przystań Nakło - v46.sam3.pl

logo.png 77c8cbc785d79c9df1e315bae2953f91
logo.png 9585ed704a640375e6b9874ff925a5dc
Pierwsza w tym roku jednostka wpłynęła na przystań

W poniedziałek w basenie portowym na Przystani Powiat Nakielski pojawiła się już pierwsza jednostka pływająca. Oznacza to, że już czas rozpocząć wodniacki sezon, zwłaszcza, że pogoda coraz bardziej nas rozpieszcza. To pierwsza wizyta właścicieli łodzi na naszej przystani - „NAUTILUS” przypłynął do nas aż ze śląskich Świętochłowic!

Pierwsza łódź na przystani to zaledwie wstęp do tego, co będzie działo się w przyszłym tygodniu. W piątek, 26 kwietnia wszystkie jednostki, które przez okres zimowy stały na terenie przystani zostaną zwodowane w basenie portowym.

W minionym roku wyciągnęliśmy na brzeg rekordową liczbę łodzi. Było to aż 15 jednostek, z których 14 pozostało u nas na okres zimowy. Wśród nich znalazła się nasza „Jadwiga Bolesławówna”. Z rejsów „Jadzią” będzie można korzystać od czerwca.

Już za niecałe dwa tygodnie przystań znów będzie więc tętnić życiem. Zapraszamy do odwiedzin i obserwowania rozwijającej się infrastruktury przystani oraz zachęcamy do korzystania z pełnej oferty - można już korzystać z wypożyczalni rowerów wodnych, kajaków oraz rowerów do jazdy miejskiej.

Tekst i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią (P. Zmarzły)

unia.png 7b7779a9c5a5e3122c094b169d84d6d9