logo.png 08af46da24ba4e48bcc2ed729f55de6e
logo.png 013abac5ea7947b7ae0fab301d368eab
Ósma edycja Przystani w kolorze blue przeszła do historii!

Malowanie dziecięcych buziek, przepiękny pokaz fajerwerków czy modele statków do złudzenia przypominające te prawdziwe to tylko niektóre z atrakcji minionej soboty. Wczoraj Przystań Powiat Nakielski rozbrzmiewała w kolorze blue!

Nim na scenie zabłysnął świetnie zapowiadający się mrotecki zespół FRESH, Wiktoria Vollmüler, energetyczni GooseBumps czy jak zawsze przebojowi muzycy z zespołu ENEJ, powiatowa marina cieszyła się wieloma atrakcjami. Goście, którzy do nas dotarli, mogli m.in. założyć Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, oddać krew (w tym roku zebrano ponad 12 litrów), zająć swoje pociechy różnymi atrakcjami czy zasiąść wygodnie przy ogródku piwnym. Jak zwykle nie zawiodła grupa crossfit z nakielskiego Rebela. Przez cały czas uczestnicy imprezy mogli także korzystać z rejsów po Noteci.

Tu znajdziecie zdjęcia i więcej informacji z naszej sztandarowej imprezy.

unia.png 380cc48b88639d20c2cfad4f13c5c28d