logo.png ba5b70ad4c0572004929b14220faddf8
logo.png 06845db0e43ada83b7031d282e513f68
Zespół ENEJ zagra na tegorocznej „Przystani w kolorze blue”

Już za 4 miesiące kolejna edycja Przystani w kolorze blue. 13 lipca na nakielskiej marinie znów rozbrzmi muzyka. To już 8. edycja „blue”! Do tej pory zagrało dla was 26 zespołów i wokalistów – byli to zarówno wielcy artyści polskiej sceny muzycznej, jak i lokalni twórcy. Kolejne edycje przyciągały na przystań coraz więcej osób, a impreza zyskiwała coraz większy zasięg.

W tym roku na naszej scenie pojawi się zespół ENEJ – zwycięzcy programu „Must be the music. Tylko muzyka”, których single od 2011 roku zajmują najwyższe miejsca list przebojów m.in. w Radiu RMF FM, PiK, Zet i Eska. Muzycy na pewno zarażą was pozytywną energią, grając swoje największe hity „Tak smakuje życie”, „Kamień z napisem LOVE” czy tegoroczny singiel „Idealny sen”.

Przed gwiazdą wieczoru usłyszycie GooseBumps – to również uczestnicy telewizyjnego show. Swoją niepowtarzalną twórczością zebrali fantastyczne recenzje i wyróżnienia Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu. Zaskakujące brzmienie zawdzięczają muzyce a capella – nowy charakter znanym utworom nadają poprzez aranżacje bez instrumentów.

Tego dnia na Przystani Powiat Nakielski będą na was czekały także inne atrakcje – jak zawsze nie zabraknie zabaw i animacji dla dzieci, stoisk informacyjnych i handlowych, dmuchańców, grilla z ogródkiem piwnym, rejsów statkiem. Na naszej scenie zadebiutują też inni artyści, których warto będzie wysłuchać. W planie jest także parę innych niespodzianek, których na razie nie zdradzamy. Na pewno warto będzie pobawić się tego dnia z nami!

Dołączajcie do wydarzenia, by być na bieżąco: www.facebook.com/events/906134953110498/

Materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią (P. Zmarzły)

unia.png 0c8e80fd1f87b1278dd71a6a9ffd92d9